Práce s modely v Game Makeru

V poslední době mě děsně baví znovuoživovat si práci s 3D v game makeru. A tak mě napadlo, že bych se mohl podělit o skriptíky co jsem v rámci testování napsal. Takže pokud vás zajímá 3D v gm, tenhle článek je pro vás jasná volba. Ještě bych rád upozornil že free verze game makeru není nijak zvlášť omezená. Blender je taky free, takže vás to nebude stát ani korunu!

 

Pokračovat ve čtení „Práce s modely v Game Makeru“

Google-self

 

Tak, doba kterou jsem si přál nastala! Google se stal skoro úplně dostačujícím pro veškeré online práce.

Dalo by se říct, že nic jiného než google už brzy nebude potřeba. A já jako člověk který má rád všechny věci pohromadě si toho velice cením!

 

Pokračovat ve čtení „Google-self“

Anime Budíček 1.0

Dlouho jsem hledal jednoduchý program který by mě jen a pouze budil. Všechny programy mají spoustu zbytečných funkcí a když už narazím na nějaký co prostě jen budí tak si za něj tvůrci chtějí nechat zaplatit! Proto jsem vytvořil tenhle jednoduchý budík který je zcela ZDARMA.

Pokračovat ve čtení „Anime Budíček 1.0“

Zahraj si s drujdem na scénáristu aneb mám hlavu prázdnou

screen

Tak po pár týdnech blbnutí s gamemakerem vylezlo něco co by se dalo použít jako základ pro hru. Bohužel, v tomhle případě se mi stalo něco co jsem nečekal 😀

Obvykle se mi povede vymyslet příběh ale problém mám s jeho realizací (tak tomu bylo v 90% případů)  Teď je to ale totálně naopak. Mám celkem slušnej základ pro hru ale prostě se mi nevede vymyslet příběh…

 

Pokračovat ve čtení „Zahraj si s drujdem na scénáristu aneb mám hlavu prázdnou“

Guilty Gear!!

no images were found

Když se řekne 2d mlátička tak se hráči rozdělí na dva tábory. Ti co vzhlíží k západu si vybaví mortal kombat. Ti co jsou spíš východní, vzpomenou si na capcom a jejich Street Fightera. Ten ovšem není jediný kdo je mistrem v tomto žánru. Kdesi v Yokohamě sídlí studio Arc systems, které stojí za geniální sérií Guilty Gear.

Pokračovat ve čtení „Guilty Gear!!“