Rubriky
Můj svět

Pár větiček před spaním

Tuhle jsem si nainstaloval velice šikovnou věcičku. Jmenuje se Windows live writer a umí publikovat články pravděpodobně na jakékoliv blog jedním kliknutím. Řekl jsem si že ho pořádně otestuji a napíšu taky jednou něco pořádného. Tak, kde začít… Hmm.. Nejdřív asi nastíním situaci na blogu 🙂

 

V nebližší době se pokusím najít nějaký ten plugin na smajlíky 🙂 Asi se opravdu hodí, a užijeme si s tím hromadu legrace. Pokud bude čas smajlíky přečmárám do anime stylu. Nebo se o to alespoň pokusím. Dál jsem rozjel takový soutěžní projekt. Jeho web najdete na http://www.malaletniromance.druiduv.net sice tam ještě nic není ale brzo začnu přidávat informace. Potom jsem přidal možnost přidávat vaše obrázky na web 🙂 Pokud najdete nějaký pěkný wallpaper nebo jste něco nakreslili tak neváhejte a nahrajte ho k nám v sekci vaše obrázky (neobjeví se hned, každý obrázek musím schválit což se sice hodí ale zdržuje to 😀 takže momentálně pracuju na odstranění tý přehnaný ochrany.

 

Tak je čas přejít z tématu blog na téma moje nové koníčky 😀 No tak budu v koníčcích pokračovat a zmíním taky to, že zkouším mlátit do kláves. Zatím umím hrát jen jedním prstem ale to se časem poddá, chce to jen trénovat. Jinak koníčky jako práce na počítači, pokusy o webovou grafiku a psaní(nejen na blog) se nemění. Nicméně poslední dobou přemýšlím že bych si měl najít koníčka který není tak asociální. Přece jen při konání 90% mých oblíbených činností jsem jen já sám a děsí mě fakt že mi to ani trošku nevadí. Naprostá izolace od okolního světa u mě ještě nenastala nicméně pokud to takhle půjde dál myslím že se toho dočkám.

Ták, to by byl blog, koníčky… Co dál? Mě se ještě spát nechce 😀 Na okultistický pokusy už je pozdě a na hraní na klávesy zase brzo. Kreslení mám na chvíli taky plný trencle, přátelé za sklem už spí. No, asi mi nezbývá nic jiného než jít taky chrnět. Takže Dobrou noc a krásný sny 😀

1 komentář u „Pár větiček před spaním“

No ták už nebuď na nás zlý. Další Kenichi? – nádejný šteňací roztomilý pohľad -. A keby nie napíš aspoň na kedy to vyzerá další diel- ktoré tisícročie he he.
cau

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..