Rubriky
Software

Immoral Study : Lesson 2

istu1

 

Tak tu máme po delší době recenzi na druhý díl téhle postarší visuální novely.

Druhá lekce zvrhlého učitele spatřila světlo světa v roce 2000. Kresba je o něco lepší a po stránce zvuku přibyl dabing, což je taky velké plus. S kvalitou hry se ovšem zvedla i obtížnost, takže zapomeňte na bezmyšlenkovité klikání.

 

 

Hlavně kvůli vyšší obtížnosti jsem tuhle hru zatím nedohrál. Příběh proto neznám celý ale pokusím se nastínit alespoň tu část děje kterou znám.

Druhou lekci náš zvrhlý učitel uštědří dcerce majitele nějaké (pravděpodobně) automobilky ero-lekce. Holčina si nejdřív hraje na drsňačku ale po tom co učitel přijde na to že se zamilovala do jednoho zaměstnance jejich firmy se zklidní. Učitel využije situace a přesvědčí jí že jí naučí takový věci že se do ní její idol hned zamiluje.

Popisovat další události snad radši ani nebudu. Kdo čekal “slabší” úchylárny jako želé na poprsí bude zklamán. Dnes na řadu přijde mechanický píst nebo třeba vrtačka. Prostě libovka 😀

istu2

 

Další velice zajímavý prvek je druhý zaměstnanec firmy.

Gorilí muž s deseti dany v judu. Mě ukončil hru dvakrát. Poprvé jsem zkoušel fintu s časopisem. (dělal jsem že si čtu, bohužel jediný časopis po ruce byl jakýsi zvrhlík roku, což se gorilákovi nelíbilo a skončil jsem pod schody s rozbitou lebkou.

Podruhé mě nečapal zrovna když jsem mladé slečně rval do rozkroku vrtačku.

Objevilo se mi na obrazovce jakési odpočítávání a já se musel rychle rozhodnout jak se zachovám. A pravděpodobně volba vymlouvat se, nebyla nejlepší.

istu3

A tak mi skončila hra. Jen bůh ví co by se stalo dál. Jestli by gorilák odešel, nebo se přidal.. Kdo ví. Každopádně to je důvod k tomu abych se ke hře ještě dneska vrátil. A všem ostatním jí taky doporučuju.

Hra nijak nenavazuje na předchozí díl takže s klidem můžete přeskočit jedničku a vrhnout se rovnou na dvojku.

Ještě před gameplay videem přidávám link na stažení    —–SOSNI MĚ—–

 

 

Gameplay

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..