Rubriky
Můj svět

Předpůlnoční tečka

Po tom co jsem dopil poslední kapičku saké, a dokoukal jedno anime. Napadlo mě že bych mohl napsat takovou .. předpůlnoční tečku. Ale vzhledem k tomu že něco takového píšu poprvé,  nevím přesně co by taková tečka měla obsahovat. Nejlepší asi bude když tak nějak shrnu dnešní den.

Takže.. dnešek nebyl ničím výjmečný. Opět jsem ho strávil lelkováním a sezením u počítače. Takhle trávím poslední dobou hodně času, asi bych s tím měl něco udělat.

No, takže sečteno podtrženu. NUDA. Možná bych se měl trošku změnit, přestat po večerech doma chlastat a v alkoholovém opojení a v depresích hledat holku po seznamkách. Jenže to bych asi musel chtít. Zdá se že tak nějak podvědomě jsem se svým životem smířenej. A i když se mi může zdát že mě to navenek štve, je to pro mě nejspíš nejvhodnější volba, ale co já vím. Nejsem nějakej psycholog abych si viděl do duše.

No, asi bych měl přestat takhle přemejšlet o životě a jít si lehnout, abych se ráno vzbudil a jak by řekl nohavica ,,zkontroloval jestli to ještě tluče“

Tak dobrou noc a hnusný sny.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..