Rubriky
Můj svět

Zase jedno zamyšlení o všem.

Zase jednou tak ponocuju a přemýšlím o čem bych napsal. Abych byl upřímnej, nevymyslel jsem naprosto nic takže pokud čekáte nějakej smysluplnej text odpovídající na smysl života nebo něco málo o vraždě Kennedyho, máte smůlu. To co píšu je naprosto spontánní. Nevím jaký slovo ze mě vypadne a ani nevím jestli celej tenhle post bude mít nějakej smysl…

 

Člověk by řekl že na tomhle světě je fakt hnusně. Všude vidíte lidi co si zoufaj, jedni nemaj domov, jiní peníze, a někteří ani jedno.
Neříkám že já se mám zrovna nejlíp. Kolikrát stojim u otevřenýho okna a říkám si že bych mohl mít klid. Stačilo by se jen přehoupnout přes okraj a vychutnat si pár sekund volnýho pádu. Ale pak mě napadne že přece nemůžu takhle skončit. Je spousta věcí který jsem ještě nedokončil. Spousta lidí který jsem nepotkal a miliony holek který jsem ne… potkal taky. Pozorujíc hvězdy vzpomínám na ty pěkný věci pro který stojí za to ještě chvilku žít a i když mám dluhů víc než Irsko a jsem tak trochu asociální, pořád mám tak nějak chuť žít.
Navíc, přichází jaro což je nejkrásnější období roku. A také v něm začíná můj osobní koloběh mládí. Aby vám bylo jasno o co jde tak to probíhá následovně:

Duben až Červen – Melancholická fáze
(trávím celé dny prohlížením fotek děvčat které jsem miloval a poslouchám k tomu Nedvědy)

Červen až Červenec – Aktivní fáze
(trávím většinu času sháněním přítelkyně)

Konec Července až Začátek podzimu – Puberťácká fáze
(no… jak to jen říct slušně, v tu dobu sháním děvče jen za účelem… kopulace)

A potom se zase ubírám k zimnímu spánku. Já sám jsem upřímně zvědav zda letos nějakou klofnu. I když musím říct že nejdelší vztah trval něco kolem tří měsíců a i když to díky mě nestálo za moc tak musím říct že jsem si z toho odnesl mnoho cenných zkušeností. (pro hnidopichy: NE nebyla to jedna z těch puberťáckej ICQ rádoby lásek.)
Když už jsem zmínil to icq, zase jsem ho po dlouhý době zapnul. Kdyby chtěl snad někdo pokecat, najde mě na čísle 270-894-173 pod nickem Raven nebo Druid, bůh ví jako kdo tam teď jsem.
Pokecám o čemkoliv od anime po magii či mystiku nebo paranormálních jevech. V mystice jsem mimochodem znova našel zalíbení. Narazil jsem na velice zajímávej fenomén kterej blíž popisuju na webu www.tentomuz.mzf.cz . Docela mě to zaujalo tak na to mrkněte. Jo a taky jsem začal opět meditovat. Sice ne nějak moc aktivně ale uklidňuje mě to.
Začínám si dokonce myslet že se pomalu vracím k magii a vyvolávání duchů 😀 Což se možná brzy odrazí na nových rubrikách na blogu.
Ale anime, manga a japonsko všeobecně pořád hrají první housle. V tom mě utvrdil fakt že jsem skákal radostí když jsem se dozvěděl že CLAMP dělá na novej sérii Blood. Pro ty co jí neznají, série má jeden animovaný a jeden hraný film + anime sérii. Tuším že má snad i nějakou mangu ale s tím si fakt nejsem jistej. No, asi půjdu pomalinku spát. Navíc. Podle spodního status řádku jsem právě napsal přes 41 řádek. 520 slov a neuvěřitelných 3000 znaků. A to je na mě víc než dost. AAAnebo ještě ne! Zapomněl jsem se zmínit o mém posledním projektu onlineanime.mzf.cz. Momentálně mám rozdělanou sérii togainu no chi a plánuju další online videa díky spolupráci s naprosto fantastickejma lidma od Pino no Ookami. Takže jak dorazím TGNCH a zjistím jak jsem na tom z možnostma, vrhnu se na další práce.
Taky plánuju oslovit další skupiny, ale to až budu mít na webu více sérií. V první vlně oslovování jsem napsal třem skupinám a odpověděla jen jedna. Což mě dost zklamalo ale zase je chápu. Lidi jako já jim asi píšou každej den a prosíkujou o online videa. Strašně rád bych potom získal povolení k publikování videí od Delphi Fansub. Konkrétně street fighter. Taky tam plánuju rubriku Tipy a Triky pro začínající překladatele. V té se zmíním mimo jiné o tom jak se dělá softsub. Jak vycucnout titulky z mkv a nebo třeba velké srovnání upload serverů. Web v rané fázi můžete vidět na www.onlineanime.mzf.cz K prohlížení videí nebude NIKDY! nutná registrace. Nicméně časem budete mít tu možnost se registrovat. (registrovaní nebudou muset opisovat captchu při komentování).
Tááák ale to je fakt všechno. Brou noc, ráno nebo dopoledne.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..