Rubriky
Software

RapeLay–V kůži násilníka. (jen pro 18+)

[singlepic id=129 w=145 h=115 float=left]Občas se objeví nějaká hra která rozvíří jinak klidnější herní scénu. Konkrétně tato hra jí rozvířila tak, že pokud vás někdo v Austrálii nachytá při jejím hraní, vyjdete z toho (možná) jen s podmínkou. O téhle hře psalo i spoustu nehráčů. Všichni se shodil na tom jak je hra zvrhlá, hnusná a horší než Hitler.

A já to vzal jako výzvu…

(Článek může obsahovat velice neslušný materiál, pokud vám ještě nebylo 18, prosím nečtěte tento článek.)

 

Hra samotná by se dala popsat jako simulátor sexuálního devianta. Vžijete se do bohatého fracka kterého jedna slečna ve vlaku usvědčí jako “vlakového osahávače”. Kluk má ale mocného tatíka a proto je za necelý den venku z vazební věznice.

Jako správný sexuální deviant se rozhodnete pomstít oné ženštině. A když už u toho budete, nejen jí, ale i jejím sestrám. Jako první přišla na řadu Manaka,[singlepic id=130 w=195 h=165 float=right] ta v modrých šatech. Musím říct že ovládání je trošku složitější, ale jak se do něj vžijete, stane se z vás mistr v osahávání.

I když jsem hru moc dlouho nehrál (ANO! až tak moc je ta hra zvrhlá!!) Viděl jsem tam vše co je vidět v klasickém japonském pornu. Ať už klasického nebo kresleného.

(A tím všechno, myslím všechno konvenční. Na chapadla, chlupáče, pokémony, strážce vesmíru ani androidy nenarazíte.)

Další věc co stojí za zmínku je propracovanost modelů. Mají naprosto všechno co by jste od Japonky čekali. A díky nastavení kamery se na to můžete i podívat.

Když už jsem se o té kameře zmínil, můžete s ní dělat divy. Sice chvilku potrvá než se do toho dostanete ale odměnou vám bude fakt, že uvidíte všechno co vidět chcete a kdy to vidět chcete.

[singlepic id=131 w=195 h=165 float=left]Ale zpátky k příběhu. Po tom co holčině párkrát necháte “podfouknout” sukni. Necháte přijet vlak. A tam začíná hlavní část hry. Holce můžete “pohazovat z hlavou”, hladit po stehnech, zadečku a nebo se přesunout dopředu a ochmatat jí nárazníky.

Po tom co se holka trochu vzruší, můžete sahat i pod oblečení a s trochou umu jí můžete vyhrnout sukýnku aby jste se dostali tam… Kam by se asi takový zvrhlík chtěl dostat.

Po příjezdu do stanice holčina vyběhne z vlaku a pokusí se před vámi schovat na toaletách.

No, schovat se před úchylnou osobou na těsném místě kde nikdo jiný není je asi ta nejhorší věc co může člověk udělat když ho pronásleduje z vězení propuštěný sexuální deviant. Přitisknete svou oběť ke zdi a začne druhá část prznění.

Tentokrát je to klasický “Rape”. [singlepic id=132 w=195 h=165 float=right]Prostě vyberete otvor a šíleně cukáte myší. Sem tam vám to zpestří volby jako … ehm…dovnitř, ven, zrychlit a nebo prohodit větu typu : “Ty špinavá děvko” nebo “Udělám se do tebe.”

Prostě nic co by jste u kdejaké flashovky nenašli.

To vše je doplněno různým množstvím tělesných tekutin. (a to všemožných a místy nevhodných.)

No.. Na závěr musím říct že hra je hodně dobře udělaná. Pokud jste zvrhlý otaku jako já, možná že vás bude i malinko bavit.

Kdyby mě po této recenzi snad chtěl někdo obvinit jako nemorálního úchyláka který je nebezpečný pro společnost, věřte že samotná hra je vlastně jako “interaktivní porno” a konkrétně motiv znásilnění se nejen v japonském pornu objevuje velice často.  Nejsem proto úchyl nýbrž naprosto normální chlap.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..