Rubriky
Software

Recenze-Burger Time

Když jsem si přinesl moje Dlkáčko domů a rozbalil ho, první hra co jsem vyzkoušel byla Burger time. Dost mě překvapilo že jsem našel tuhle klasiku na vietnamský kazetce ale o to radši jsem byl když jsem hru spustil.

burgertime

Princip hry je naprosto jednoduchý. Prostě chodíte po plošinkách, vyhýbáte se nepřátelům hamburgerů, jako klobáse, vajíčkům a tak.  A do toho všeho musíte schazovat ingredience z plošinek a skládat tím hamburgery.

btime2

Co se ovládání týče, bohatě vám postaší směrové klávesy a jedno tlačítko na zbavení se nepřátel. Stačí kouzelné stlačení tlačítka ,,A“ a klobása schytá velkou dávku soli. Další možnost jak si odpočinout od nepřátel je počkat si až se budou sápat za vámi po žebříku, a schodit na ně krásně opečené kuřecí.  Bohužel, nepřátel se nikdy nezbavíte ůplně. Vždy se za chvíli vrátí. Je to sice nevýhoda, ale zároveň to dodává hře na zajímavosti.

Sečteno a podtrženo, hra je to zábavná a velice originální. Jediná nevýhoda je že může vyvolávat pocity hladu. Takže pokud nechce te být obézní, tuhle hru vynechte 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..