Rubriky
Hardware

Koupil jsem si… VIDEOHRY

Když jsem si tak vyjel v ůterý do města, narazil jsem na jeden zapadlý obchůdek. Říkal jsem si že tam zajdu. Když jsem vešel dovnitř, tvářil se jako klasický vietnamský obchůdek, plný různých zbytečností. Při procházení mezi poličkami jsem na zemi zahlédl malou zaprášenou krabičku. Sehnul jsem se k ní a mým mocným fouknutím rozvířil prach…..

Když jsem si tak vyjel v ůterý do města, narazil jsem na jeden zapadlý obchůdek. Říkal jsem si že tam zajdu. Když jsem vešel dovnitř, tvářil  se jako klasický vietnamský obchůdek, plný různých zbytečností. Při procházení mezi poličkami jsem na zemi zahlédl malou zaprášenou krabičku. Sehnul jsem se k ní a mým mocným fouknutím rozvířil prach. Ten pohled co se mi naskytl byl , jak bych ho popsal.. No prostě naprosto boží. Byl to naprosto stejný ovladač jako jsem vlastnil k mojí staré vietnamské konzoli Tiger-500. Ihned jsem začal pečlivěji procházet police, ale nenacházel jsem nic co by naznačovalo že zde mají samotnou konzoli. Už jsem se chystal vzdát, obrátil jsem hlavu nahoru, jak už to tak dělávám a chystal jsem se říct mojí obvyklou větu ,,To mě vážně se**“Jak jsem obracel oči v sloup, uviděl jsem světlo..  Bylo to snad to pověstné světlo na konci tunelu? NE! Byl to skvost jménem DLK-5301 (dlk= Diamond Leopard King)

VideohryVideohry -můj život

Ihned jsem krabici čapl, a běžel ke kase, trpěl jsem panickým strachem z toho, že někdo přiběhne a koupí si to místo mě.  Když jsem tak řval na prodavačku Schovej mi to!! Honem Dělej!!!(Chudák  Větnamská prodavačka na mě koukala s dost vykulenýma očima, asi uměla prd česky, a kdyby tam neměla čumbábu asi by i zavolala policii) Napadlo mě že vlastně ani nevím zda do miláčka seženu kazetky. (po anglicku kártridže) Naštěstí se mi jich tam povedlo pár vyhrabat. Jednu za 28kč !!! Dříve mě stála jedna 150 😀 Neváhal jsem a koupil všechny tři.

Kátridže aneb KazetkyKártridže aneb Kazetky

Jak jsem přinesl krabici domů, hned jsem jí začal trhat asi takovým způsobem, jako když malé zjisttí že dostalo pod stromečet přesně to co si přálo 🙂 Hned jsem mašinu nakopl, a prsknul jsem tam kazetku co byla již u konzole.  To co probíhalo poté byly doslova orgie 🙂

Pro příště možná sepíšu pár recenzí 🙂 Pro dnešek si ale dám padla 😀

Originalita nadevše, dnes už jen tak neuvidíte slona co chobotemfouká na kachní vejce co?Originalita nadevše, dnes už jen tak neuvidíte slona co chobotem fouká na kachní vejce co? :D

5 reakcí na „Koupil jsem si… VIDEOHRY“

Tohle vidim poprv├ę, to se p┼Öipojuje k TV? kolik stoj├ş samotn├í konzole? jakou to m├í v├Żdr┼ż?

No, je to vlastn─Ť jako star├Ż nintendo. Osmi-bitov├í konzole. Hr├ít na tom m┼»┼że┼í celej den, dokud se ti neodp├íl├ş traf├ş─Źko 😀 ale to se d├í klidn─Ť sehnat nov├Ż v ka┼żdym lep┼í├şm obchod─Ť.

Samotn├í konzole se d├í sehnat za 200-350 u ka┼żd├Żho lep┼í├şho vietnamsk├Żho prodejce. A z├íbavu si na tom (v mul┼ą├íku) u┼żije┼í i v├şc ne┼ż u Gta─Źka ─Źty┼Öky 😀 (t┼Öeba Battle city ve dvou, to je n├í┼Öez jako svi┼ł)

Mohu se zeptat kde jsi to sehnal??? ja to mam ale rozbity a nutne to potrebuju parit tak mi pls napis na mejl dikes.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..