B Gata H Kei – Prcičky po japonsku

 

Tohle anime je libovka pro milovníky ecchi, romantiky a příznivce školních komedií. Celý děj se točí kolem patnáctileté naprosto nenormální dívky Yamady která je posedlá sexem, a tím posedlá myslím posedlá v Japonském stylu. Takže čekejte naprostej komediální nářez. A podle mě luxusní fanservis.

 

 

Výše zmíněná Yamada má velice zvláštní sen, ráda by si našla na střední stovku “nabíječů” (pro neznalé, chlapců sloužících pouze k uspokojení). Má to ovšem háček, a to obrovský. Yamada, co se týče sexu je stále “nevinná” . Proto se rozhodne vybrat si jako prvního partnera nějakého panice na zaučení, a aby už její .. echm… “kachnička” nevypadala tak divně. Neuběhne ani první den na střední, a už narazí na svou oběť. Naprosto průměrného Takashiho Kosudu.

Yamada tak začne svůj plán, a vybere si právě jeho jako prvního nabíječe. Díky její nezkušenosti ovšem všechny pokusy končí ne zrovna normálně. Vzhledem k tomu že původně byla B Gata H Kei čtyřpanelová gag manga, každá postavička má svého sexuálního miniboha, který se občas ukáže a komentuje situaci z pozice vypravěče. Nejčastěji se bude objevovat sexuální bůh Yamady v podobě jí samotné (akorát s holí, kápí a plnovousem) Já osobně mám nejradši sexuálního bůžka který našeptává Takeshimu, je to takový stále se povalující chlapík ve starších letech v zeleném županu. A situace ve kterých se objevuje působí někdy… velice komicky.

Postupem času si začnou uvědomovat svoje city. T-kun se zamiluje do Ya-chan a naopak (i když Yamada si to dlouho nebude chtít přiznat.) Nakonec v posledních pár epizodách půjde hlavně o “TO” budou se pokoušet to dělat a díky tomu jak Yamada pořád pospíchá budou vznikat další a další komické scénky.

 

A jak že to dopadne? Vyspí se spolu nakonec? To vám neprozradím. A tentokrát nebudu ani naznačovat, protože závěr je…… No vlastně nic.

Každopádně tenhle kousek doporučuju milovníků, lechtivého humoru. Je to plné humoru, erotiky, romance a… erotiky.

Na konec dodávám video s openingem.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.