X-meni po Japonsku

Screenshot - 30

 

Už tu byl Iron Man, Wolwerine a teď jsou na řadě X-meni. Vzhledem k tomu že jsem jako malej hltal veškerej X-menskej materiál v jakékoliv podobě. Včetně obalů od žvejkaček, plastových krabiček od cukrátek a kdybych našel použitej toaletní papír s obrázkem wolwerina, schoval bych si ho taky.

 

Pokračovat ve čtení „X-meni po Japonsku“

Anime Budíček 1.0

Dlouho jsem hledal jednoduchý program který by mě jen a pouze budil. Všechny programy mají spoustu zbytečných funkcí a když už narazím na nějaký co prostě jen budí tak si za něj tvůrci chtějí nechat zaplatit! Proto jsem vytvořil tenhle jednoduchý budík který je zcela ZDARMA.

Pokračovat ve čtení „Anime Budíček 1.0“

Proč anime a manga?

3651-origTenhle článek píšu hlavně kvůli mým fanouškům na zingoblogu. V komentářích se mě často ptáte co vlastně vidím na anime a manze? . Kdyby šlo jen o koníček tak bych prostě napsal něco jako že mě to baví, ale v tomhle případě říct jen tohle nestačí. Myslím že by se to v mém případě dalo s krapet větší dávkou nadsázky popsat jako posedlost.

Ale dejme stranou mou osobu. Pokusím se teď vám hráčům malinko přiblížit svět anime a mangy a taky se pokusím o srovnání východní a západní kresby

 

 

 

Pokračovat ve čtení „Proč anime a manga?“

Aishiteruze Baby

aishiteru

 

Občas se objeví nějaký anime co mě na první pohled nijak nezaujme. Kresba není kdovíjak hustá a animace vypadá jak u amatérského hentai videa.

V devadesáti procentech takové anime po prvních pěti minutách dropnu. V tomhle případě mě ale něco drželo u obrazovky.

 

 

 

 

Pokračovat ve čtení „Aishiteruze Baby“

Anime na českých televizích. A první mahou shoujo i u nás!!!

Když se řekne věta “Anime v české televizi.” Lidem se vybaví pokémoni, digimoni nebo beyblade. Málokdo ví že do anime se počítá i včelka Mája, Willy Fog nebo Mumínci. Ještě míň lidí ale ví že díky televizi prima u nás běželi každé ráno neskutečné klasiky. Ty co se mi podařilo najít si tu představíme.

Pokračovat ve čtení „Anime na českých televizích. A první mahou shoujo i u nás!!!“

Amaterasu+Susanoo, nejen v narutovi

amasusa

Většina fanoušků Naruta tyto názvy zná jako útoky Narutova rivala – Sasukeho. Amatersu je znám jako všespalující oheň který nezhasne dokud svou oběť zcela nestráví. Susanoo je oproti tomu technika obranná, zobrazená jako veliká kostra(či démon chcete,li) čouhající ze země.

V tomhle miničlánku se na pár řádcích zmíním o jejich zrození, a potom uvedu několik děl kdy byli tito sourozenci také zobrazeni.

Pokud vás zajímají spíš legendy, navštivte prasátkovu stránku

 

Pokračovat ve čtení „Amaterasu+Susanoo, nejen v narutovi“

Zachraňme anime v česku a na Slovensku !!!

Surfuju si tak po internetech a hledám informace o nově vydaných mangách a anime. Co se týče mangy, je to čím dál lepší. Tu u nás vydává již Zoner press, Hanabi a prý mangu plánuje i Crew. (pokud jsem někoho vynechal, napište do komentářů.)

Anime u nás aktivně vydává jen a pouze Mido Film. Zadal jsem do adresního řádku internetů jeho adresu, ale zjistil jsem velice hrůznou věc.

Pokračovat ve čtení „Zachraňme anime v česku a na Slovensku !!!“

Xam’d

xamd03Je jen málo anime který mě fakt chytnou díky svojí hloubce příběhu. Zatím se to povedlo jen Myazakimu a Squaresoftu (final fantasy advent children a last order) Teď jsem ale narazil na naprosto epesní kousek pojmenovaný Bounen no Xamdou

(Xam’d – Lost memories)

 

 

Pokračovat ve čtení „Xam’d“