Rubriky
Anime

X-meni po Japonsku

  Už tu byl Iron Man, Wolwerine a teď jsou na řadě X-meni. Vzhledem k tomu že jsem jako malej hltal veškerej X-menskej materiál v jakékoliv podobě. Včetně obalů od žvejkaček, plastových krabiček od cukrátek a kdybych našel použitej toaletní papír s obrázkem wolwerina, schoval bych si ho taky.  

Rubriky
Anime Software

Anime Budíček 1.0

Dlouho jsem hledal jednoduchý program který by mě jen a pouze budil. Všechny programy mají spoustu zbytečných funkcí a když už narazím na nějaký co prostě jen budí tak si za něj tvůrci chtějí nechat zaplatit! Proto jsem vytvořil tenhle jednoduchý budík který je zcela ZDARMA.

Rubriky
Anime Manga

Proč anime a manga?

Tenhle článek píšu hlavně kvůli mým fanouškům na zingoblogu. V komentářích se mě často ptáte co vlastně vidím na anime a manze? . Kdyby šlo jen o koníček tak bych prostě napsal něco jako že mě to baví, ale v tomhle případě říct jen tohle nestačí. Myslím že by se to v mém případě dalo […]

Rubriky
Anime

Aishiteruze Baby

  Občas se objeví nějaký anime co mě na první pohled nijak nezaujme. Kresba není kdovíjak hustá a animace vypadá jak u amatérského hentai videa. V devadesáti procentech takové anime po prvních pěti minutách dropnu. V tomhle případě mě ale něco drželo u obrazovky.        

Rubriky
Anime Manga

Anime na českých televizích. A první mahou shoujo i u nás!!!

Když se řekne věta “Anime v české televizi.” Lidem se vybaví pokémoni, digimoni nebo beyblade. Málokdo ví že do anime se počítá i včelka Mája, Willy Fog nebo Mumínci. Ještě míň lidí ale ví že díky televizi prima u nás běželi každé ráno neskutečné klasiky. Ty co se mi podařilo najít si tu představíme.

Rubriky
Anime

Amaterasu+Susanoo, nejen v narutovi

Většina fanoušků Naruta tyto názvy zná jako útoky Narutova rivala – Sasukeho. Amatersu je znám jako všespalující oheň který nezhasne dokud svou oběť zcela nestráví. Susanoo je oproti tomu technika obranná, zobrazená jako veliká kostra(či démon chcete,li) čouhající ze země. V tomhle miničlánku se na pár řádcích zmíním o jejich zrození, a potom uvedu několik […]

Rubriky
Anime

Zachraňme anime v česku a na Slovensku !!!

Surfuju si tak po internetech a hledám informace o nově vydaných mangách a anime. Co se týče mangy, je to čím dál lepší. Tu u nás vydává již Zoner press, Hanabi a prý mangu plánuje i Crew. (pokud jsem někoho vynechal, napište do komentářů.) Anime u nás aktivně vydává jen a pouze Mido Film. Zadal […]

Rubriky
Anime

Omohide poro poro aneb Ghibli trochu jinak

  Když se řekne: “Studio Ghibli” Ti méně filmově znalí si vzpomenou na Mononoke nebo Cestu do fantasie. Ti trošku znalejší si vybaví jméno Myazaki a jeho nekonečnou fantasii. Do studia patří ale ještě jeden člověk který svými příběhy dokáže zbořit hranice mezi hraným a kresleným filmem. Jeho jméno je : Isao Takahata  

Rubriky
Anime

Anime jarní sezóny 1/3

  Takže… Už jsem tu představoval anime zimní sezóny. Zima je za námi a tak je načase představit některý kousky který nás čekají tohle jaro. A že se bude na co dívat. Tak… Čtěte dál!    

Rubriky
Anime

Xam’d

Je jen málo anime který mě fakt chytnou díky svojí hloubce příběhu. Zatím se to povedlo jen Myazakimu a Squaresoftu (final fantasy advent children a last order) Teď jsem ale narazil na naprosto epesní kousek pojmenovaný Bounen no Xamdou (Xam’d – Lost memories)