Rubriky
Anime

Aishiteruze Baby

aishiteru

 

Občas se objeví nějaký anime co mě na první pohled nijak nezaujme. Kresba není kdovíjak hustá a animace vypadá jak u amatérského hentai videa.

V devadesáti procentech takové anime po prvních pěti minutách dropnu. V tomhle případě mě ale něco drželo u obrazovky.

 

 

 

 

 

Já jsem za poslední dobu strašně změknul. Proto si čím dál víc libuju v dojemných filmech, animáčích a manze. Možná že tohle je taky důvod proč jsem u toho anime zůstal.

 

A o čem že to je?….

 

Školní playboy  číslo jedna Kippei se jednoho dne vrátí domů a u dveří ho přivítá malá Yuzuyu. Kippei se dozví že jeho tetička, matka Yuzuyu ztratila po smrti jejího manžela veškerou motivaci k vychovávání dcerky a zmizela. Proto bylo rozhodnuto že dokud se tetička nenajde tak bude Yuzuyu bydlet u nich. A vzhledem k tomu že všichni berou Kippeie jako flákače co má spoustu volného času, svěří hlídání Yuzuyu jemu.

Tak začne příběh plný malých a velkých starostí které vás rozesmějí, dojmou a v některých případech i rozpláčou.

Co se týče animace, jak už jsem zmínil v perexu. Stojí za pendrek. Kresba mě nijak zvlášť nezaujala. Občas působí dokonce trochu “křivě”. (kromě Yuzuyu, ta je roztomilá pořád :D)

Po stránce zvuku to na mě působilo taky trošku rozporuplně. Některé hlasy mi přišly krapet nepříjemné. (to ale mohlo být způsobeno tím že tam je pár osob které mi zrovna nesedly. Za všechny jmenuju Kippeiovo sestru… ta mi tam vyloženě vadí. )

Všechny tyhle mínuska naštěstí dokonale přebil strašně roztomilej příběh. Takže… Určitě doporučuju.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..