Rubriky
Software

Immoral Study Lekce 1

istudy1

Před nějakou dobou, při hledání nějaký fakt hardcore starý hry jsem narazil na starou visuální novelu pojmenovanou  Fatal relations, nějak mě napadlo že i žánr VN musí mít nějakej abadonvér a tak jsem po chvíli googlení a klikání narazil na hru díky které jsem dostal nehoráznou chuť na želé.

Na hře je hned poznat že je Japonská. Nejen díky kresbě, ale i díky dost oblíbenému scénáři typu domácí “doučování” . V tomhle případě je to mladý sympatický učitel a nesmělá dívka z bohaté rodiny.

istudy2

Učitel se po krátkém přemýšlení rozhodne že si sedne ke své studentce o něco blíže. Ta se sice uculuje, a pořád říká to roztomilé : “ne to nesmíme, tatínek se bude zlobit” čímž vytváří takovou tu moe osobnost kterou většina otaku doslova žere. (pro neznalé moe dívky jsou většinou nesmyslně roztomilé. Vyznačují se tím že vypadají mnohem mladší než jsou. Nezřídka se v anime objeví pětadvacetiletá učitelka která vypadá a chová se tak na čtrnáct.)

No, po chvíli nucení a pokusu o svázání do pokoje vtrhne ne zrovna pěkná služebná (je to z Japonska takže svazování snad nikoho nepřekvapí ne?) Po tom co služka tak nějak

istudy5

vypadne se učitel a jeho žákyně vrhnou na vysvětlování matematiky za pomoci želé a lidského těla.. Ano čtete správně. Chudák holka nepochopí příklad s ovocem a pytlíkem a tak jí to začne učitel ukazovat názorně, strkáním želé do jejího spodního prádla.

Nakonec se přesunou na postel a kopulují.

Toliko k příběhu. A teď ke zpracování. Na výběr máte většinou ze tří možností. Dělat akci podle situace, mluvit a myslet. Nejdřív my to přišlo podivné. Musel jsem několikrát klikat na myšlení potom několikrát na mluvení pak na akci a pak zase na myšlení. Pak jsem ale pochopil že to je vlastě strašně realistické. Přeci jen, vžijte se do následující situace.. Máte na klíně sexy holku jen ve spodním prádle, a ta má po bujném hrudníkuistudy4 rozetřené želé. V této situaci je opravdu nutné se zamyslet, co provést jako první. Čtení je tedy hodně ale díky dobře napsanému příběhu to zase tolik nevadí. Co se týče grafiky, jsem spokojen. I přes to že hra má svá léta, kresbičky neztrácí na erotičnosti a v druhé části hry se ukážou i velice kvalitně animované…. úkony. (no zapojte fantasii) S ozvučením to bohužel tak slavné není. Hra obsahuje jen 4 písničky stále se opakující dokola. I když dokonale vystihují momentální situace, je jich prostě málo a poslouchat tolikrát se opakující midi smyčky je prostě náročné.

Na závěr této rádobyrecenze přidávám mnou vytvořené gameplay video ukazující první minuty hry.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..