Rubriky
Můj svět

Maximální absurdita

absurdity

 

Stalo se vám už někdy že jste naprosto bezdůvodně udělali něco tak absurdního, že kdyby vás při tom někdo načapal, začal by pochybovat o vašem duševním zdraví?

 

 

Nemůžu říct že bych takové věci dělal nějak pravidelně. Občas ale dělám velice zvláštní věci bez zjevnýho důvodu. Třeba před tím než jsem začal psát tenhle postík tak jsem koukal na Genshiken a najednou jsem si uvědomil že je sundaný zadní baterkokryt na ovladači a jedna z tužkových baterek se nacházela v mojí levé nosní dírce.

Opravdu nevím proč jsem to udělal ani co mě k tomu vedlo. Jen jsem si najednou uvědomil… že mám baterku v nose. A takový kixy se mi staly už víckrát. Prostě se do něčeho zažeru, ruce aktivujou svojí vlastní inteligenční jednotku a pravděpodobně vymýšlí způsob jak přinutit okolí k jejich oddělení od těla aby si mohli založit taneční duo v las vegas. Nebo když jsem onehdy vysypal připínáčky na zem. Každý normální člověk by je uklidil. A pravděpodobně bych to tak v 99% případů udělal i já. Jen mě v tu chvíli napadlo vyzkoušet jak jsou ty připínáčky ostrý, a jako testovací část těla jsem si vybral jazyk. Ano, píchal jsem se připínáčkem do jazyku.

No, zajímalo by mě jestli tyhle “Zkraty” mám jenom já, a nebo jestli jste už někdy něco takového zažili i vy 😀

4 reakce na „Maximální absurdita“

To sa stáva určite každému, aspoň ja si to hovorím aby som si pripadal normálny. 😀 Napríklad to s tou baterkou na nedávno stalo aj mne 😀

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..