Rubriky
Můj svět

Facebook off….. SELHAL JSEM!

Tak to přece jen přišlo. Musel jsem se vrátit na facebook. Ale proč? Vysvětlení najdete v tomhle  pidičlánečku.

Tak… Hlavní důvod je fakt, že facebook, ač mě deptal se zaryl hluboko do prdelí firem naprosto všech. Bez profilu na facebooku nemáte možnost sledovat novinky. Ano, je tu možnost odebírat RSS ale někteří prostě v RSS mají jen linky na facebook a v horším případě chodí naprostý nesmysly.

Navíc, bez odběru na facebooku člověk přichází a malé zajímavosti kvůli kterým vývojáři nepíšou hned nový článek na blog. Proto reaktivuji svůj profil na fb, vypínám veškeré e-mailové upomínky.

Na závěr dodávám že já se bez facebooku klidně obejdu. Ostatní bohužel ne. A to je pro člověka bez facebooku trošku diskriminace.

A… To je všechno 😀

7 reakcí na „Facebook off….. SELHAL JSEM!“

Hehe. Přesně takhle jsem argumentoval i já. Pak taky všechny ty emailový upomínky od facebooku, jak je mým přátelům beze mě smutno atp.

No, já ten facebook fakt nepotřebuju. Ale v dnešní době je nemít facebook skoro to samý jako nemít e-mail.

Doprdele lidi, facebook samotnej, jeho základ, není o nic horší než třeba lidi.cz, libimseti.cz a podobný sračky. Spíš lepší. To, že na něm lidi tráví hodně času není chyba facebooku, ale těch lidí. Tak si rozmyslete, na co nadáváte.
Mně facebook vyhovuje a nemám potřebu na něm být celý dny (jen mám chat na mirandě zapnutej, takže to tak možná vypadá) 😉

No, vzhledem k ztomu, co píšeš jsi teď na FB opravdu jen proto, že ho potřebuješ 😀 Alůe ne, jako závislák, ale jak jsi sám napsal. Máš pravdu, na FB už je všechno a nemít ho je už dnes snad i nevýhoda. Když chceš, tak ho klidně opravdu využívej jen kvůli firmám a vůbec tě nemusíá deptat, že jsi facebookář (kdo dnes není?).

FB je hlavně taky takovej, jak si ho sám uděláš a nastavíš. Když si nastavíš správně soukromí a nebudeš si přidávat nějaký nobrainery tak se ti to FB ani zprotivit nemusí.

Za pár let fb bude něco jako občanka, kdo ho nemá, jako by neexistoval 😀 Taky bych se bez něj obešel, kdyby lidi neříkali, založ si fb, mrkni na fb, máš to na fb.. I když mě tim lidi dost pruděj, skoro pořád mi tu někdo posílá žádosti aplikací a podobný sračky mi hází na zeď.. A co je dost překvapující, že facebook v poslední době poráží dominantní ICQ v čr 😀

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..